Єлизавета ІІ

Королеву Єлизавету II в останню путь проводили її улюблені коргі та поні – зворушливі фото

The Royal Family / Twitter

Важко дивитися без сліз

Під час прибуття труни королеви Єлизавети II до Віндзорського замку, де відбулася урочиста служба в каплиці Святого Георгія, процесію зустріли її собаки та поні. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, улюблений кінь покійної монархині, на ім'я Карлтонлімі Еммі, стояв біля конюха королеви Террі Пендрі. Єлизавета сфотографувалася верхи на поні у свій 91-й день народження біля берегів Темзи.

Окрім цього, до сходів Віндзорського замку вивели 4-лапих друзів королеви – двох коргі на прізвиська Мік і Сенді, яких тримали помічники у червоних сюртуках. Собаки були спокійними та сумними, а також спостерігали за тим, як труну з їхньою покійною господинею везли до каплиці Святого Георгія.

Тепер Міком і Сенді опікуватиметься принц Ендрю і його колишня дружина Сара Йорська, які після смерті принца Філіпа подарували цих коргі Єлизаветі II.

Що відомо про смерть Єлизавети ІІ

Її Величність королева Єлизавета ІІ померла у віці 96 років. Вона пішла з життя 8 вересня 2022-го у замку Балморал (Шотландія). Лікар назвав можливу причину смерті Королеви.

В останні хвилини життя поруч із Королевою були її рідні – всі члени королівської родини, за виключенням принца Гаррі, який не встиг приїхати зі США і попрощатися зі своєю бабусею.

Єлизавета ІІ провела на британському престолі рекордні 70 років, а після неї королем став її старший син – Чарльз ІІІЧлени королівської родини отримали нові титули. Варто відмітити, що король лише за тиждень перебування у новому статусі встиг втрапити у курйозну ситуацію на публіці

У вівторок, 13 вересня, труна з тілом Єлизавети II прибула до Букінгемського палацу. Одним з останніх бажань Королеви було те, щоб похоронний кортеж із її тілом під час першого етапу зворотного шляху до Лондона супроводжувала її дочка, принцеса Анна.

Її Величність за весь час свого правління постійно залишалася працездатною і не скаржилася на проблеми з розумовою діяльністю. Експерти припускають, що у цьому їй допомогли секрети довголіття, про які мало хто знав. Цілком ймовірно, що саме завдяки ним вона дожила до 96 років.

Єлизавета ІІ була високоповажною персоною у суспільстві, а також на міжнародному і культурному рівнях. Смерть монархині стала великою втратою. В пам'ять про Її Величність у Великій Британії скасували футбольні матчі АПЛ, а компанія Netflix призупинила виробництво серіалу "Корона".

Перед похоронами королеви представили її останній офіційний портрет, а сама церемонія пройшла 19 вересня. Де спочила Єлизавета та як її проводили в останню путь – читайте за посиланням.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ