Єлизавета II

Лікар назвав можливу причину смерті королеви Єлизавети II

theroyalfamily / Instagram

За словами фахівця, 96-річна монархиня відчувала біль під час зустрічі з Ліз Трасс

Доктор Деб Коен-Джонс із Західної Австралії дослідив останні знімки королеви Великобританії та розповів, що могло відбуватися зі станом здоров'я Єлизавети II останнім часом. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Express.

Фахівець прокоментував фото, зроблені під час зустрічі нового прем'єр-міністра Великої Британії Ліз Трасс і 96-річної монархині, яка відбулася 6 вересня.

"Схоже, є ознаки захворювання периферичних судин. Це порушення кровообігу, яке спричиняє звуження, закупорку або спазм кровоносних судин за межами вашого серця і мозку. Іноді це може призвести до серцевої недостатності. Якщо у вас такий поганий периферичний кровообіг, органи не отримують хорошого кровопостачання. Це може бути ознакою поліорганної недостатності", – розповів лікар.

Коен-Джонс додав, що під час візиту Трасс стан Єлизавети виглядав "дуже важким". Можливо, королева відчувала під час зустрічі біль, а знебарвлення на руках королеви могли вказувати, що крові вже не вдається текти ефективно.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Києві пропонують встановити пам'ятник королеві Єлизаветі II.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ