Королівська родина

Члени королівської родини отримали нові титули після смерті Єлизавети ІІ – як тепер їх називатимуть

соцмережі

Зміни торкнулися майже всіх у монаршій родині

Після смерті Її Величності королеви Єлизавети у монаршій родині відбулася зміна титулів. Про нові імена і титули членів королівської родини вам розповідає "Дивогляд" із посиланням на Just Jared.

Єлизавета ІІ пішла в інший світ у віці 96 років 8 вересня у замку Балморал (Шотландія). Одразу ж після цього новим королем Великої Британії став син монархині принц Чарльз, який тепер є королем Чарльзом ІІІ.

Титул його дружини Камілли, герцогині Корнуольської, змінився на королеву-консорта.

Читайте також: Втратить титул: що очікує на королеву-консорта Каміллу Паркер-Боулз.

Камілла Пракер-Боулз та принц Чарльз
Камілла Пракер-Боулз та принц Чарльз
Фото: @theroyalfamily / Instagram

Варто сказати, що спостерігається й зміна титулів у родині принца Вільяма – старшого сина Чарльза і покійної Діани. Принц Вільям більше не герцог Кембриджський, а герцог Корнуольський та Кембриджський.

Відповідно, його дружина Кейт Міддлтон більше не герцогиня Кембриджська, а герцогиня Корнуольська та Кембриджська.

Змінилися й титули дітей Вільяма та Кейт:

  • новий титул принца Джорджа – принц Джордж Корнуольський і Кембриджський;
  • новий титул принцеси Шарлотти – принцеса Корнуольська та Кембриджська;
  • новий титул принца Луї – принц Луї Корнуольський і Кембриджський.
Принц Вільям і Кейт Міддлтон з дітьки
Принц Вільям і Кейт Міддлтон з дітьки
Фото: @kensingtonroyal / Instagram

Варто сказати, що титули дітей принца Гаррі та Меган Маркл також змінилися. Арчі Маунтбаттен-Віндзор тепер є принцом Арчі, а Лілібет Маунтбеттен-Віндзор можна називати принцесою Лілібет.

Принц Гаррі та Меган Маркл з сином Арчі та донькою Лілібет Діаною
Принц Гаррі та Меган Маркл з сином Арчі та донькою Лілібет Діаною
Фото: alexilubomirski / Instagram

ЩО ВІДОМО ПРО СМЕРТЬ ЄЛИЗАВЕТИ ІІ

Її Високосте королева Єлизавета ІІ померла у віці 96 років. Вона пішла з життя 8 вересня 2022-го у замку Балморал (Шотландія). Лікар назвав можливу причину смерті Королеви.

В останні хвилини життя поруч із Королевою були її рідні – всі члени королівької родини, за виключенням принца Гаррі, який не встиг приїхати зі США і проститися зі своєю бабусею.

Єлизавета ІІ провела на британському престолі рекордні 70 років, а після неї королем став її старший син – Чарльз ІІІЧлени королівської родини отримали нові титули. Варто відмітити, що король лише за тиждень перебування у новому статусі встиг втрапити у курйоз на публіці

У вівторок, 13 вересня, труна з тілом Єлизавети II прибула до Букінгемського палацу. Одним з останніх бажань Королеви було те, щоб похоронний кортеж із її тілом під час першого етапу зворотного шляху до Лондона супроводжувала її дочка, принцеса Анна.

Похорон монархині заплановано на 19 вересня.

Її Високосте за весь час свого правління постійно залишалася працездатною і не скаржилася на проблеми з розумовою діяльністю. Експерти припускають, що у цьому їй допомогли секрети довголіття, про які мало-хто знав. Цілком ймовірно, що саме завдяки ним вона дожила до 96 років.

Єлизавета ІІ була високоповажною у суспільстві, а також на міжнародному і культурному рівнях. Смерть монархині стала великою втратою. В пам'ять про Її Величність у Великій Британії скасували футбольні матчі АПЛ, а компанія Netflix призупинила виробництво серіалу "Корона".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ