Камілла Пракер-Боулз та принц Чарльз

Не можна назвати "благородною": Єлизавета ІІ відмовила Каміллі у титулі

@theroyalfamily / Instagram

У цьому є прямий зв'язок з загиблою Діаною

Принцеса Діана – одна з найбільш незабутніх особистостей, які коли-небудь належали до складу монаршої родини. Навіть після смерті пам'ять про елегантну, добру та розумну леді Ді шанують у тому числі й у Букінгемському палаці. Як це проявилося розповідає "Дивогляд" із посиланням на Express.

Діана Спенсер стала дружиною спадкоємця престолу принца Чарльза у досить юному віці. Однак, якщо дівчина й мала почуття до чоловіка, то він не відповідав їй взаємністю. Про це знала не лише Діана, але й усі члени королівського палацу і навіть оточення.

Зокрема, цей факт підтверджували й постійні зради Чарльза з його коханкою Камілою Паркер-Боулз, про які знала леді Ді. Після розлучення з Діаною та її смерті в автокатастрофі принц Чарльз таки одружився з Каміллою і перебуває у цьому шлюбі до цього часу.

Після смерті своєї матері Єлизавети ІІ Чарльз зійде на престол, а його дружина мала би отримати статус королеви-консорта. Однак, цього не відбудеться за наказом Її Високості.

Королева Єлизавета, яка очевидно, що знала про зради Чарльза з Каміллою, відмовила другій невістці в отриманні омріяного нею статусу. Таке рішення було ухвалено відразу ж після смерті Діани.

Це підтверджує той факт, що сама Єлизавета ІІ не може назвати Каміллу "благородною", а отже жінка залишиться просто герцогинею.

А ось Кейт Міддлтон – дружина принца Вільяма – старшого сина Діани та Чарльза, таки стане королевою-консортом, коли на престол зійде її чоловік.

Цей факт дещо ратує Каміллу. Незважаючи на рішення Єлизавети ІІ, жінка вже готується стати новою королевою Великої Британії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ