Єлизавета II

Сім'я тріщить по швах: королева Єлизавета буде судитися з Меган Маркл і принцом Гаррі – ЗМІ

Shutterstock

95-річна жінка також стурбована мемуарами принца Гаррі, в яких він вперше розповість про коханця принцеси Діани і про те, хто насправді є його батьком

Журналісти дізналися від близьких до Єлизавети II джерел про те, що королева розглядає можливість суду з герцогами сассекськими внаслідок їхніх випадів на адресу королівської родини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

ЗМІ пишуть, що королеву "дратують" нападки принца Гаррі та Меган Маркл. 95-річна жінка нібито сказала, що з неї "досить".

Є інформація, що юристи та експерти з наклепу наразі консультуються, щоб згодом розповісти герцогам сассекським про можливі наслідки їх діяльності останнім часом.

Окрім цього, Єлизавета II стурбована мемуарами принца Гаррі, які він хоче опублікувати 2022 року. За інформацією журналістів, у них внук королеви вперше розповість про коханця принцеси Діани і про те, хто насправді є його батьком.

Що відомо про скандальне інтерв'ю Меган і Гаррі Опрі Вінфрі:

Меган Маркл та принц Гаррі
Меган Маркл та принц Гаррі
Фото: CBS

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ