Меган Маркл

У Букінгемському палаці почали розслідування щодо знущань Меган Маркл над королівським персоналом

Фото із відкритих джерел

Колишня акторка заперечує звинувачення

Букінгемський палац скористається незалежними зовнішніми слідчими, щоб ті розслідували інформацію щодо Меган Маркл, яка нібито цькувала королівський персонал. Про це розповіли в Sunday Times.

Традиційно по такому делікатному питанні провели би внутрішнє розслідування, але цього разу чиновники палацу вирішили залучити сторонню юридичну фірму. В рамках цього відбудеться розмова між слідчими та колишніми та нинішніми королівськими помічниками, а ось герцога і герцогиню Сассекських не запросять до розслідування.

Зазначимо, що цього року високопоставлені співробітники палацу розповіли, що Меган Маркл нібито з них знущалася. Також є коментар від іншого співробітника, який розповів, що жінка їх "принижувала", але остання з цим не погодилася.

Зазначимо, що в 2018 році від тогочасного секретаря зі зв'язків з громадськістю герцога і герцогині Сассекських Джейсона Кнауфа з'явилася скарга в адрес Меган. Його дуже турбувало те, "що за останній рік герцогиня змогла зацькувати двох особистих помічників". На думку Джейсона, поведінка Маркл була абсолютно неприйнятною.

Електронного листа відправили до відділу кадрів, але скаргу не розглядали до 2021 року.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Г'ю Джекман прокоментував скандальне інтерв'ю Меган Маркл і принца Гаррі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ