Принц Вільям

Принц Вільям першим із членів королівської родини відповів на звинувачення брата і Меган Маркл у расизмі

Shutterstock

Спадкоємець британського престолу вперше з’явився на публіці після публікації скандального інтерв’ю

У четвер, 11 березня, принц Вільям відповів на звинувачення свого брата, принца Гаррі, і його дружини Меган Маркл у расизмі деяких членів королівської родини. Про це пише Daily Mail.

Герцог Кембриджський став першим представником палацу, який прокоментував ці закиди. Він дав короткий коментар журналістам після відвідування школи у Лондоні, де він разом із дружиною Кейт Міддлтон виступав на підтримку кампанії із захисту ментального здоров'я учнів.

"Наша сім'я взагалі не расистська", - заявив принц Вільям. Він також зазначив, що ще не говорив з братом після виходу інтерв’ю, однак планує це зробити.

Інсайдери у королівському палаці повідомляють, що королева Єлизавета ІІ також планує подзвонити своєму онуку, щоб "протягнути пальмову гілку миру" і спробувати загладити конфлікт.

Повідомляється також, що вона суворо заборонила персоналу палацу давати будь-які коментарі пресі.

Нагадаємо, 7 березня телеканал CBS оприлюднив розмову принца Гаррі і Меганд Маркл з Опрою Вінфрі, яка стала справжнім вибухом бомби для британського суспільства.

На адресу членів королівської родини прозвучало багато звинувачень. Найгучніше із них – підозри у расизмі. Мовляв, хтось із родини цікавився, яким буде колір шкіри дитини Меган і Гаррі. Згодом журналісти проаналізували твердження Меган Маркл і визначили, які із них були неправдивими.

Нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як відреагували в палаці і королева Єлизавета II на скандальне інтерв'ю Меган Маркл.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ