"Принц Гаррі скинув бомбу на свою родину": реакція палацу і королеви Єлизавети ІІ на скандальне інтерв'ю Меган Маркл

У королівській родині вражені звинуваченнями в расизмі і зізнанням про бажання самогубства Меган.

Інтерв’ю Меган Маркл і принца Гаррі Опрі Вінфрі стало справжнім ударом бомби як для королівської родини, так і для всього британського суспільства.

Як повідомляє Daily Mail з посиланням на джерело у Букінгемському палаці, одразу після виходу інтерв’ю в ефір королева Єлизавета ІІ скликала термінову "кризову нараду" зі своїм сином принцом Чарльзом, онуком принцом Вільямом та вищими офіційними особами (деякі були присутні особисто, інші — по телефону або відеозв’язку). Вони мали вирішити, як відповісти на усі звинувачення, які прозвучали у бік монаршої родини з вуст принца Гаррі і його дружини.

Повідомляється, що був складений лист, у якому висловлювалася безумовна любов та прихильність членів родини до Гаррі та Меган. Але Єлизавета ІІ, зрештою, відмовилася підписати цього листа.

Нагадаємо, під час розмови з Опрою Меган заявила, що під час першої вагітності у неї були постійні думки про самогубство, а деяких членів королівської родини цікавило, якого кольору буде шкіра у майбутньої дитини. Пізніше Опра Вінфрі повідомила, що ці "члени родини" - це точно не королева і її чоловік принц Філіп.

Герцогиню Сассекську обурило, що одразу після народження її сину Арчі не дадуть титул принца. Однак, за правилами, цей титул син принца Гаррі зможе отримати лише після того, як його батько, принц Чарльз, зійде на престол.

Меган також заявила, що вона боялася за безпеку своєї дитини, адже, якщо він не принц — йому не нададуть офіційну охорону. Однак у Букінгемському палаці підкреслили, що безпека і захист правнука королеви ніколи не були під сумнівом.

Персонал Букінгемського палацу всю ніч дивився запис, який оприлюднив американський телеканал CBS. Зазначається, що зараз усі перебувають у стані шоку.

Багато працівників, які підтримували подружжя Гаррі і Меган протягом "надзвичайно важких трьох років", почувались "злими і розчарованими". Але вони твердо вирішили зберігати тишу, щоб уберегти королеву.

Багато британських посадовців також були обурені звинуваченнями Гаррі, заявивши, що він не просто скинув бомбу на королівську родину, а зруйнував свою власну сім’ю.

Між тим, Гілларі Клінтон навпаки виступила на захист Меган Маркл, відзначивши її “мужність” і звинувативши британські ЗМІ у цькуванні Герцогині Сассекської.

Нагадаємо, від 1 квітня 2020 року принц Гаррі і Меган Маркл перестали виконувати обов'язки членів британської королівської сім'ї. Щоб отримати право переїхати в США, працювати і займатися власним бізнесом, їм довелося відмовитися від звернення "Ваша королівська високосте", державного фінансування і торгової марки Sussex Royal. Зараз вони живуть у Лос-Анджелесі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше