Меган Маркл

Не схоже на казку: Меган Маркл розкриє секрети королівського життя

Фото із відкритих джерел

Дружина британського принца зізнається, чому вони з Гаррі змушені були відмовитися від королівських привілеїв

Меган Маркл готує до друку біографічну книгу під назвою "У пошуках свободи: Гаррі, Меган і створення сучасної королівської сім'ї". Книга має вийти в серпні, однак сама Меган воліла б, щоб це сталося якомога швидше, пише Daily Mail з посиланням на близького друга герцогині Сассекської.

У біографії, яку пишуть журналісти Омід Скобі та Керолін Дюранд, дружина принца Гаррі викладе свою точку зору на події, які відбуваються в королівській родині. 

"За її словами, книга відразу поб'є рекорд та покаже світу, чому в них не було іншого вибору, окрім як залишити королівську родину", – запевняє джерело. 

"Меган хоче, щоб люди зрозуміли: її життя ніколи не була казкою. Вона мріє, щоб усі зрозуміли, яка вона насправді, і бажає зруйнувати образ вимогливої діви, яка нібито була грубою з прислугою і мріяла про владу і славу", – розповідає друг герцогині.

За його словами, найбільше гарцогиня Сассекська мріє про співчуття і розуміння. 

"Вперше "У пошуках свободи" виходить за межі заголовків, щоб відкрити невідомі подробиці спільного життя Гаррі та Меган, розвіяти багато чуток та хибних думок, що оточили пару з усіх боків", – йдеться в анотації до книги, зазначає Huffington Post Canada. 

Меган Маркл із сином Арчі
Меган Маркл із сином Арчі
Фото: duchessofsussex_daily / Instagram

Нагадаємо, Меган Маркл і принц Гаррі заявили про своє бажання скласти із себе обов'язки старших членів Королівської родини. Це стало справжнім шоком для британського суспільства. Невдовзі після цього Меган разом із сином Арчі переселилися до Канади.  

Із 1 квітня принц Гаррі і Меган Маркл перестали виконувати обов'язки членів британської королівської сім'ї. Щоб отримати право переїхати в США, працювати і займатися власним бізнесом, їм довелося відмовитися від звернення "Ваша королівська Високість", державного фінансування і торгової марки Sussex Royal. Однак у найближчий рік вони зможуть розраховувати на допомогу принца Чарльза, батька Гаррі, який оплачуватиме витрати сина і невістки з особистих коштів. 

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ