Королева Єлизавета ІІ

Королева Єлизавета написала емоційного листа принцу Гаррі та Меган Маркл

theroyalfamily / Instagram

Онук королеви і його дружина не виконуватимуть королівських обов'язків

Принц Гаррі і Меган Маркл отримали емоційного листа від королеви Великої Британії Єлизавети ІІ. Про це пише Daily Star.

Джерела, наближені до королівської родини, розповіли журналістам, що королева прокоментувала рішення свого внука і його дружини перестати виконувати обов’язки старших членів королівської сім’ї і переїхати жити до США.

Хоча зміст послання не розкривається, джерела повідомили, що Її Величність емоційно висловила свої думки щодо ситуації, яка склалася.

Нещодавно Букінгемський палац оголосив, що герцог і герцогиня Сассекські не повернуться до Британії і не будуть виконувати королівські обов’язки, однак можуть залишити собі герцогські титули, отримані від королеви у якості весільного подарунка.

Формально подружжя залишаться "Його і Її королівською високістю", однак офіційно у них немає права використовувати ці титули.

За словами співрозмовника видання, принц Гаррі дуже хотів би зберегти титули, але не існує королівських "напівтитулів".

Свого листа королева надіслала  електронною поштою у той час, коли Гаррі і Меган записували таємне інтерв'ю з Опрою Вінфрі. Зазначається, що Єлизавета буде дуже незадоволена, коли дізнається про це, але на вміст її листа це не вплинуло.

Нагадаємо, від 1 квітня 2020 року принц Гаррі і Меган Маркл перестали виконувати обов'язки членів британської королівської сім'ї. Щоб отримати право переїхати в США, працювати і займатися власним бізнесом, їм довелося відмовитися від звернення "Ваша королівська високосте", державного фінансування і торгової марки Sussex Royal. Зараз вони живуть у Лос-Анджелесі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ