Принц Джордж

На маленького принца Джорджа планували вчинити замах

@kensingtonroyal / Instagram

Майбутнього спадкоємця британського престолу хотіли отруїти морозивом

Екстремісти планували отруїти старшого сина принца Вільяма і Кейт Міддлтон. Про це повідомляє Independent.

Британські правоохоронці розповіли журналістам, що під час суду над Сахайбом Абу, який планував вчинити теракт у Великій Британії (у нього знайшли 45-сантиметровий меч, ніж, балаклави та рукавички), підозрюваний зізнався у підготовці ще одного злочину.

Поліцейський під прикриттям, який працював під іменем Рашид, увійшов у довіру до Сахайба Абу і той розповів, що його "брат, який отримав 28-річний термін ув’язнення", планував отруїти членів королівської родини за допомогою морозива. Зокрема, ціллю атаки ісламіста, який підтримує ІДІЛ, мав стати принц Джордж, якому зараз 7 років

"Знаєш, який був план? Скажімо так, ось королівський палац. Ти йдеш до найближчого супермаркету Sainsbury’s і... підкладаєш отруту в морозиво. А потім королівська родина піде і купить те морозиво", - розповів Сахайб, - "Вони підуть і куплять там морозиво, а потім, скоріш за все, їхній син з’їсть його".

Підозрюваний у плануванні цього замаху, пропагандист ІДІЛу Хуснайн Рашид, був засуджений у 2018 році до довічного терміну (з мінімальним терміном ув'язнення 25 років) за низку терористичних злочинів, зокрема підготовку терористичних актів та заохочення тероризму.

Це означає, що коли планувалося отруєння принца Джорджа, хлопчику було щонайбільше 4 роки. Окрім того, невідомо, скільки ще людей могло б постраждати, якби злочин був втілений у життя.

Принц Вільям і Кейт Міддлтон з дітьки
Принц Вільям і Кейт Міддлтон з дітьки
Фото: @kensingtonroyal / Instagram

Правнук королеви Єлизавети ІІ принц Джордж, у якого є молодша сестричка Шарлотта і братик Луї, - займає третє місце у лінії успадкування британського престолу. Він отримає корону після свого батька, принца Вільяма, та діда, принца Чарльза.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ