Меган Маркл

Проблеми у раю?: Меган Маркл не планує приїжджати на ювілей королеви Єлизавети II – ЗМІ

http://people.com

Королівські експерти розцінюють це як "зневагу" до королівської родини

У 2021 році королівська родина відзначає одразу два свята – ювілей королеви та 100-річчя принца Філіпа. Планується, що всі члени королівської сім'ї зберуться на параді. Також планувалася присутність герцога і герцогині Сассекських разом з дворічним сином Арчі, пише Daily Mail. 

Автор книги "У пошуках свободи" Омід Скобі зазначає, що Меган Маркл не планує їхати з чоловіком до королеви та принца, аби вітати їх з ювілеями. За його словами, герцогиня планує залишитися в США з Арчі. 

Крім цього, Скобі додав, що поточні плани подорожей ще "під питанням" через кризу, спричинену пандемією COVID-19. Саме тому Гаррі буде легше здійснити поїздку самостійно. 

"Меган не хотіла б бути далеко від Арчі, і було б дуже складно взяти з собою маленьку дитину в подорожах з усіма обмеженнями, які потенційно можуть виникнути", – пише королівський експерт. 

Також Омід Скобі додав, що герцогиня має намір привітати Єлизавету II через Zoom і надішле їй подарунок і квіти. Крім цього, Меган попросить Арчі допомогти з листівкою для прабабусі.

На думку ще одного королівського експерта Найджела Коутрона, таке рішення Маркл можна розцінити як "зневагу" до королеви. 

Раніше сестра Меган Маркл видала скандальну книжку про "принцесу-нахабу".  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ