"Правда ще більш дивна, ніж вигадки": сестра Меган Маркл видала скандальну книжку про "принцесу-нахабу"

Старша сестра герцогині Сассекської Меган видала давно обіцяну книжку про дитинство і юність дружини принца Гаррі.

Про скандальне видання написав The Daily Mail.

56-річна Саманта, у якої з Меган Маркл спільний батько, назвала свої мемуари "Щоденник сестри принцеси-нахаби. Частина перша". Відомо, що вона вже працює над другою частиною книжки, яка називатиметься "У тіні герцогині".

Саманта заявила, що правда виявляється ще дивнішою, ніж вигадки про Маркл. У книжці сестра сильно розкритикувала Меган за те, що вона уникала своїх американських родичів і зреклася їхнього батька Томаса після того, як він не зміг відвідати королівське весілля після серцевого нападу.

Натомість, саму ж Саманту з невідомих причин Меган не запросила на весілля, а коли сестра приїхала без запрошення, її не пропустили за браму палацу.

Весілля Меган Маркл та Принца Гаррі
Весілля Меган Маркл та Принца Гаррі
Фото: Shutterstock

Сестра, яка старша від Меган на 17 років, розповідає про час, коли майбутня герцогиня була ще немовлям. Саманта згадує, що Меган всі просто обожнювали, адже вона була дуже милою і красивою дівчинкою.

Але, чим старшою вона ставала, тим менше була подібною на свого батька і переймала більше від матері. Меган стала пихатою і сестри віддалилися одна від одної.

У книзі Саманта згадує, як Меган здобула популярність після того, як отримала свою роль у телевізійній юридичній драмі "Костюми" того ж року, коли вийшла заміж за свого першого чоловіка, продюсера Тревора Енгельсона.

Авторка мемуарів образилася на слова принца Гаррі, який в одному з інтерв’ю заявив, що після одруження королівська родина стала для Меган сім’єю, якої та ніколи не мала.

"Наші життя не завжди були легкі, і ніхто не досконалий. Ми сміялися, погоджувалися, не погоджувалися та пробачали одне одному, саме це робить родини такими особливими", - заявила Саманта.

Зазначається, що сестри востаннє бачилися ще у 2008 році.

Піар-команда Меган Маркл ніяк не прокоментувала вихід книжки в США, але раніше повідомлялося, що, коли герцогиня дізналася про плани сестри, вона розридалася і "відчула, що її нудить".

Меган Маркл
Меган Маркл
Фото: http://people.com

Тим часом, Меган видала власну біографічну книгу під назвою "У пошуках свободи: Гаррі, Меган і створення сучасної королівської сім'ї". Там герцогиня розповіла, що королівське життя зовсім не схоже на казку.

Із 1 квітня принц Гаррі і Меган Маркл перестали виконувати обов'язки членів британської королівської сім'ї. Щоб отримати право переїхати в США, працювати і займатися власним бізнесом, їм довелося відмовитися від звернення "Ваша королівська Високість", державного фінансування і торгової марки Sussex Royal. Однак у найближчий рік вони зможуть розраховувати на допомогу принца Чарльза, батька Гаррі, який оплачуватиме витрати сина і невістки з особистих коштів. 

Зараз Меган, Гаррі і їхній син Арчі живуть у Санта Барбарі (Каліфорнія) в маєтку за $14 мільйонів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше