Меган Маркл

Математична формула допомогла хірургу назвати селебриті з ідеальним обличчям – список

http://people.com

До списку потрапили одразу кілька знаменитостей

Керівник Британської клініки косметичної та пластичної хірургії у Лондоні доктор Ріккардо Фраті назвав зірок, що мають ідеальні риси обличчя за математичними розрахунками. Про це пише The Sun.

Лікар порівняв пропорції обличчя зірок за правилом золотого перетину: згідно з математичною формулою, ідеальне співвідношення лоба, носа та підборіддя має становити 3:2:3. З'ясувалося, що телезірки Голлі Віллоубі та Сюзанна Рід мають саме такі пропорції. 

Як еталон зовнішності Ріккардо також навів герцогиню Сассекську Меган Маркл. 

"У Меган обличчя принцеси з "Дісней". Можливо, їй зробили ринопластику кінчика носа, оскільки в останні роки він виглядає набагато тоншим", – зазначив Фраті. 

Крім цього, до списку також потрапила інстадіва Кім Кардаш'ян. Хірург зазначив, що зірка, ймовірно, робила пластику обличчя, що зробила її пропорції ідеальними. 

"Структура її обличчя нагадує перевернутий трикутник – його часто наводять як приклад обличчя з бажаною формою", – пояснив доктор. 

На думку Фраті, ще однією жінкою з ідеальним обличчям з наукової точки зору є акторка Мішель Кіган. Він зазначив, що зірка ретельно доглядає за шкірою, що робить її зовнішність ще більш привабливою. 

Раніше проста математична задача спантеличила користувачів мережі. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ