Серіал "Люпен"

Рекордна кількість переглядів: новий хіт від Netflix випередив "Ферзевого гамбіта" та "Бриджертонів"

Netflix

За 28 днів його переглянуло 70 млн користувачів

Оригінальний серіал Netflix "Люпен" за перші 28 днів зібрав рекордну кількість переглядів та відібрав в іншого популярного проєкту "Ферзевий гамбіт" титул рекордсмена. Про це розповідає Variety.

Відтак, за 28 днів серіал переглянули 70 мільйонів підписників. Водночас нещодавній проєкт від Netflix "Бриджертони" за ту ж кількість часу переглянуло 68 млн користувачів. А "Ферзевий гамбіт" свого часу зібрав всього 62 млн переглядів. 

"Люпен" – драматичний серіал, що розповідає історію чоловіка на ім'я Ассан Діоп, який намагається помститися за несправедливе ставлення однієї заможної родини до свого батька, який помер у в'язниці після фейкових звинувачень. Аби помститися лиходіям, Ассан наслідує літературного персонажа, злочинця Арсена Люпена, прихильником історій про якого він є вже багато років.

Нині серіал має всього 5 епізодів, однак Netflix вже заявив про зйомки продовження. А у головну роль виконав Омар Сі, відомий за фільмом "1+1". 

Читайте також: як костюмована драма "Бріджертони" за кілька тижнів стала найпопулярнішим серіалом на Netflix. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ