Володар перснів

З'явилися подробиці сюжету очікуваного серіалу "Володар перснів"

Future

Перших два сезони хочуть зняти вже цього місяця

Фанатський портал опублікував нові подробиці про новий серіал від Amazon за франшизою "Володар перснів". Про це повідомляє The One Ring.

До планів компанії входять щонайменше 5 сезонів серіалу, кожен з яких матиме  від 8 до 10 епізодів. У цьому місяці хочуть зняти два сезони на території Нової Зеландії, яка славиться своїми краєвидами.

Творці серіалу планують приділити увагу новим сюжетним лініям, які розгортатимуться до подій відомого роману Джона Толкіна "Братство кільця". Від майбутнього серіалу від Amazon Studios очікують повернення героїчних легенд Другої Епохи Середзем’я.

Епічна драма на екранах відбудеться за тисячі років до подій, які читачі можуть знати за книжками "Гоббіт" та "Володар перснів". На глядачів чекають цікавий сюжет і незабутня атмосфера. 

"Починаючи розповідь з мирних часів, серіал розповідає про вже знайомих і нових персонажів, які протистоять злу, що знову з'явилось в Середзем'ї. Від найпохмуріших глибин Імлистих гір до величних лісів столиці ельфійського Королівства Ліндона - ці королівства і персонажі створять спадщину, яка буде жити ще дуже довго", − сказано в повідомленні.

Фільми "Володар перснів" багатьом глядачам запам’яталися завдяки відомим акторам, серед яких особливу увагу привертає Шон Бін. Цікаво, що з ним нещодавно з’явився трейлер нового сезону постапокаліптичного серіалу від Netflix.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ