Учені

Учені створили прилад, що допомагає схуднути "без радикальних методів" – фото

Shutterstock

Науковці взяли за основу техніку блокування блукаючого нерва у шлунку

Американські інженери з Техаського університету A&M сконструювали імплант, що дозволяє людині схуднути без радикальних методів. Про це пише Texas A&M University.

Для створення винаходу науковці взяли за основу техніку блокування блукаючого нерва у шлунку, що посилає до мозку сигнал про насичення. 

На думку науковців, вплив на цей нерв може допомогти організму повірити, що він не відчуває голоду, навіть якщо до шлунка потрапила невелика кількість їжі. 

Відомо, що раніше такий "симулятор ситості" встановлювали хірургічним шляхом навпроти нерва, де він працював на постійній основі, з використанням вбудованого дротового способу. 

Імплант
Імплант
Фото: Texas A&M University

Новинка пропонує використовувати спіральний приймач радіосигналів і трансформатор, який перетворює їх на енергію для світлодіодів. Вони надзвичайно мініатюрні та з мінімальним енергоспоживанням. Проте їх світла вистачає, щоб ефективно впливати на нерв.

Аналог такого імпланту має 1 см в діаметрі та гнучкий режим роботи. Винахід працює завдяки зовнішньому радіосигналу, тому користувач може самостійно вирішувати, коли увімкнути пристрій, аби з'їсти менше. 

Раніше учені створили винахід зі штучним інтелектом, який допомагатиме людям з вадами зору. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ