Музичні щелепи

Моторошне мистецтво: художниця створила вставні щелепи, що вміють співати – відео

прінт-скрін з відео

На жаль, такий цікавий та нестандартний проєкт не можна буде придбати

Художниця створила моторошний та водночас смішний музичний інструмент у формі вставних щелеп. Про це пише Love Hulten.

VOC-25 – концептуальний вокальний синтезатор. Кожна з 25 щелеп – унікальна нота, яку можна натиснути на клавіатурі. Дерев'яна установка, що складається з трьох частин схожа на настільний комп'ютер з монітором, клавіатурою та консоллю.  

Під час виконання мелодії пластикові зуби утворюють гармонійний хор. Авторка ідеї Лав Халтен надихнулася творчими пошуками винахідниці Симони Гертц, яка працювала над створенням музичної зубної щітки. 

Аби додати інструменту кращого звучання, потрібно завантажити через USB необроблені аудіозразки. Плата Axoloti вводить MIDI через 25-клавішну клавіатуру, але вона також і виводить MIDI. Далі сигнали перетворюються на струм завдяки платам. 

Налаштувати тональність та тембр можливо завдяки регуляторам на нижній консолі "співаючих" щелеп. Всередині пристрою вбудовані динаміки. Цікаво, що апарат є повністю автономним і не потребує підключення до мережі. 

Однак, на жаль, такий цікавий проєкт від Лав Халтен не надійде у масове виробництво. 

Раніше штучний інтелект навчився писати вірші, наслідуючи відомих поетів. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ