YouTube

Уперше в історії: YouTube створив "нескінченний" кліп – відео

retail.ru

Він базується на пісні Біллі Айліш Bad Guy

Компанії YouTube та Google Creative Lab створили перший у світі "нескінченний" ролик за допомогою штучного інтелекту, що ґрунтується на пісні Біллі Айліш Bad Guy. Про це пише The Verge.

Зазначається, що алгоритми Google TensorFlow виявили понад 17 тисяч різноманітних каверів пісні та поєднали їх у нескінченний трек. 

Під проєкт розробили окремий сайт. Спочатку починає грати оригінальний трек співачки Bad Guy, а на його фоні "несеться" кілька каверів від інших виконавців. 

Користувач може переходити від одного відео до іншого, і щоразу пісня буде грати з того моменту, на якому зупинився попередній ролик. Таким чином трек не переривається, а переходить від одного кавера до іншого. 

На сайті є кілька тегів, що вказують на різноманітні стилі та версії виконавців-початківців. Так, можна обирати варіанти пісень, створених на гітарі або піаніно. Є трек у стилі метал, рок, а також доволі кумедні варіанти, зокрема, ASMR, звук кішки та гумового каченяти. 

Раніше кліп Біллі Айліш до бондіани зібрав понад 4 млн переглядів. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ