Фотошоп "до"-"після"

Науковці створили алгоритм, що виявляє фотошоп на світлинах

Shutterstock

Алгоритм працює із застосуванням штучного інтелекту та поки помічає тільки деформацію на шкірі

Група американських дослідників створила спеціальний алгоритм для штучного інтелекту, що здатен виявляти ознаки фотошопу: наприклад, деформацію тіла або обличчя. Також він вміє передбачати місце редагування та скасовувати ефекти. Про це йдеться у дослідженні.

Це питання є актуальним у наші часи. Адже запит "Instagram обробка зображень" містить понад 20 мільйонів результатів англійською у Google, а гештег #photomanipulation – понад 2 мільйони повідомлень у соціальній мережі. 

Також дослідники зазначили, що люди погано виявляють такі типи обробки фото. Під час опитування тільки 53,5% респондентів зуміли його помітити. 

"Деформація обличчя є цікавою проблемою, оскільки це область, яку напрочуд важко виявити людям, але вона широко використовується і має далекосяжні наслідки", – йдеться у дослідженні. 

Через це новий алгоритм зможе стати у пригоді. Наразі він вміє виявляти тільки деформацію шкіри, проте згодом він буде адаптований для декількох типів обробки. 

Раніше у США створили штучний мед. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ