Штучний інтелект

Штучний інтелект уперше став призером міжнародної премії у сфері журналістики

Shutterstock

Він відповідальний за створення 99% від усього контенту

Штучний інтелект Sophie використовують у своїй роботі працівники канадської щоденної газети The Globe and Mail. У 2020 році вперше в історії Online Journalism Awards отримав премію за кращі інновації в журналістиці. Про це йдеться на сайті премії.

Sophie в редакції The Globe and Mail відповідальна за створення 99% від усього контенту. Штучний інтелект самостійно вирішує, до якого розділу належить матеріал, виокремлює оптимальну кількість контенту на сторінку. Кожні десять хвилин ШІ в автоматичному режимі вивчає вміст сотні сайтів та генерує публікації. 

Завдяки технології ідентифікації облич штучний інтелект застосовує принцип "різноманітності подання поглядів". Крім цього, він виокремлює, наскільки актуальною для читачів буде та чи інша новина.

Премія Online Journalism Awards була заснована в 2000 році. Її присуджують за досягнення у сфері цифрової журналістики. В конкурсі можуть брати участь як окремі журналісти, так і цілі організації, крім рекламних сайтів. 

Раніше штучний інтелект вперше створив рецепт пива. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ