Штучний інтелект, робот

У Пентагоні відбудуться військові навчання із залученням штучного інтелекту

Shutterstock

Мета цієї програми – підвищити довіру людей до інновації

Військово-повітряні сили США в 2024 році розпочнуть навчання, які вже назвали "боями майбутнього". Винищувачі, що керуються штучним інтелектом, будуть протистояти людям-пілотам. Про це повідомляє BBC.

20 серпня 2020 року Агенція передових досліджень Пентагону організувала віртуальну симуляцію повітряного бою. Штучний інтелект зумів перемогла пілота. Безпілотник компанії Heron виграв 5 боїв і не програв жодного. Крім Heron, у змаганнях брали участь ще 7 компаній-виробників безпілотних систем. 

Цікаво, що у бій зі штучним інтелектом вступив випускник Школи озброєнь США, який вважається найсильнішим серед американських пілотів-винищувачів. Організатори залишили його ім'я у секреті.

За інформацією видання Breaking Defense, перші повномасштабні тренування почнуться вже у жовтні 2022 року, а перші навчальні бої "1 на 1" – на початку 2024 року. 

Віртуальні повітряні бої та майбутні випробування є частиною повномасштабної програми DARPA під назвою Air Combat Evolution. Мета програми – підвищити довіру до штучного інтелекту. 

Нагадаємо, раніше штучний інтелект написав статтю для британського ЗМІ. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ