Володимир Зеленський

"Що ми бачимо-бачимо – те, що ми бачимо": Зеленський виступив із "потужною" промовою

Кадр із відео

Президент, вочевидь, був дуже вражений побаченим

Президент Володимир Зеленський продовжує своє турне українськими містами.

8 вересня під час візиту до Житомира він відвідав місцевий політехнічний університет. Вочевидь, президент був під великим враженням від побаченого там, адже він видав потужну промову, яку, проте, зрозуміли не всі.

"Дуже чудовий університет. Що я побачив? Побачив! Ну так ми звикли, ми всі навчалися в університетах. По-перше, я побачив державний університет. І, коли ми бачимо саме словосполучення "державний університет", і заходимо потім, що ми бачимо - бачимо. Сьогодні я побачив, таке відчуття, сучасний, приватний, щось не наше. І тому я вражений. Дуже задоволений, просто як громадянин України, що є такий університет. Але найголовніше, що я побачив там, окрім цих умов… Я побачив найголовніше! Я побачив однаково розумних студентів та викладачів. Однаково енергійних, однаково молодих, однаково інтелектуальних і однаково задоволених. Це що? Це однаково щасливих", - заявив Зеленський.

Традиційно, він виступав без маски. І, традиційно, на його трибуні замість державного герба була реклама партії "Слуга народу".

Читайте також: Тепер замість ям горбочки: на Житомирщині дороги латали вночі перед приїздом Зеленського – відео

За два місяці до місцевих виборів президент Зеленський активно їздить регіонами України. Під час його виступів неодноразово помічали символіку правлячої партії "Слуга народу". Комітет виборців України вже звинуватив президента в агітації за свою політсилу коштом державного бюджету.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ