КМДА

ТОП-5 найдивніших петицій до Київради

instagram

Українці пропонують встановити пам'ятник антисептику та зобов'язати Кличка сплачувати людям таксі

Секретаріат Київради склав рейтинг найбільш дивних петицій, що надходили на їхню адресу. Даний список оприлюднив керівник секретаріату Ігор Хацевич на своїй сторінці у Facebook

  • 5-те місце – встановити пам'ятник медичній масці, антисептику та милу. Автор петиції запропонував вшанувати ці засоби гігієни, адже завдяки ним люди та світ змінюються. 
  • 4-те місце – зобов’язати Кличка сплачувати виклики таксі на карантині. З такою петицією погодилися 17 осіб. 
  • 3-е місце – встановити камери відеоспостереження в кабінетах держслужбовців й осіб місцевого самоврядування та безкоштовно транслювати відео з них 24/7.
  • 2-е місце – облаштувати на зупинках швидкісного трамвая спортивні турніки та бруси для підтягування. Автор петиції обґрунтовує це тим, що після ранкової поїздки хочеться добряче штурхнути боксерську грушу, однак вистачить і брусів з турніком. 
  • 1-е місце – створити Департамент з питань щастя. На думку автора, щастя людей залежить безпосередньо від місцевої влади. 

Раніше очільник КМДА Віталій Кличко розповів, як відбувається будівництво метро на Виноградар.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ