Павук їсть пташку

Павук, який пожирає пташку, потрапив на відео

Кадр із відео

Незвичне відео вразило глядачів

Один із користувачів Reddit зняв на відео, як величезний павук-птахоїд пожирає пташку. На незвичне видовище звернув увагу Newsweek.

На оприлюднених кадрах видно, як членистоноге пожирає свою жертву, яка більша від нього принаймні вдвічі. Працівник берлінського музею природознавства Джейсон Данлоп розповів, що це павук-птахоїд виду Avicularia avicularia.

За словами експерта, попри свою назву , павуки-птахоїди, як правило, не їдять птахів. Однак цей тарантул чомусь вирішив зробити виняток.

 

Avicularia avicularia мешкає в Бразилії на берегах Амазонки. Його довжина з урахуванням ніг може сягати 13 см. Характерною особливістю виду вважаються рожеві позначки на кінцях ніг. Вони мають чотири відростки біля рота, два з яких містять ікла та отруту. Два інших придатки використовуються як кігті та для відчуття.

Павуки роду Avicularia відомі нестандартним способом оборони. Якщо вони лякаються, то тікають і вистрілюють в напрямку ворога струмінь екскрементів. Дорослі особини здатні стріляти доволі точно і на відстань 0,5-1 м.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ