111

Кіт пробув два місяці без їжі та води у зачиненому контейнері

metro.co.uk

Господарі досі не розуміють, як він зміг вижити

У британському містечку Корнуолл кіт на ім'я Монті зумів вижити після двох місяців під замком без їжі та води. Про це повідомляє Metro.

Господарі тварини Беверлі та Пол Чапмен спершу не переймалися через зникнення улюбленця. За їхніми словами, кіт  міг вільно гуляти районом та не повертатися впродовж двох днів. 

Коли британці почали тривожитися за тварину, вони почали розпитувати в сусідів. Після того, як ті повідомили, що давно не бачили Монті, подружжя кинулося шукати кота. 

Повідомлення в окрузі та пост у Facebook не дали жодного результату. Сім тижнів потому господарі вирішили, що Монті вже немає в живих. 

За два місяці після зникнення жінка побачила, що її тегнули на фото разом із котом у Facebook. Як виявилось, місцева логістична компанія знайшла тварину. Монті весь час провів у зачиненому контейнері за 200 метрів від їхньої оселі. 

Зазначається, що в кота не було ані їжі, ані води. Як він туди потрапив та зміг вижити, для господарів це досі загадка. 

Нагадаємо, раніше біля узбережжя ПАР кит проковтнув дайвера, однак йому вдалося вижити. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ