Пила

Дівчина відрізала собі руку пилою заради страхової компенсації в €1 млн

Shutterstock

Замість бажаних грошей шахрайка отримала два роки ув'язнення

У Словенії 22-річна Юлія Адлесич відрізала собі руку циркулярною пилою, аби отримати компенсацію - страховку в €1 млн. Про це повідомляє Бі-Бі-Сі

Люблянський суд визнав дівчину та її хлопця винними у страховому шахрайстві. Інцидент трапився у 2019 році. Як з'ясувалось, дівчина навмисно відрізала собі руку пилою та спеціально не взяла із собою кінцівку до лікарні, аби її не пришили назад і інвалідність була незворотною. Однак лікарям, на превеликий жаль дівчини, вдалося знайти та пришити їй руку. 

Перед тим, як відрізати собі кінцівку, дівчина оформила п'ять страхових полісів, а за кілька днів до інциденту хлопець дівчини шукав в Інтернеті інформацію про штучні руки. Ці факти стали доказами, які прокуратура висунула в суді. Якби план пари спрацював, вони отримали би пів мільйона євро одразу, а ще стільки ж – щомісячними платежами. 

Замість бажаної компенсації Юлія отримала два роки тюремного ув'язнення за шахрайство. 

Раніше родина в Аргентині отримала поштою голову зниклого дідуся. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом! 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ