Це корисніше, ніж ви думаєте: 7 причин частіше займатися сексом

Лікарі розповіли, у чому користь регулярного сексу

Сексолог і фахівець із питань взаємин Кейт Тейлор розповіла про незаперечну користь регулярного сексу. Її слова наводить видання The Sun.

Дослідники з Вашингтонського університету стежили за понад 15 000 учасників і виявили, що чим більше у кого-небудь сексуальних відносин, тим менший ризик смерті від раку, серцевих захворювань та інших хвороб.

Опираючись на результати дослідження, експерт наводить 7 позитивних змін, які відбуваються у нашому організмі завдяки сексу.

1. Секс покращує імунітет

Сильна імунна система зараз важлива як ніколи. І цікавим способом покращити своє може бути збільщити частоту "занять у спальні" якомога частіше.

Дослідження, проведене в 2004 році, показало, що люди, які мали статеві контакти щонайменше тричі на тиждень, мали на 30 відсотків вищий рівень імуноглобуліну А та антитіл, що борються із хворобою, ніж ті, у кого було лише два рази або менше.

Пара
Пара
Фото: Shutterstock

2. Захищає від депресії

Під час сексу ваш мозок стає лабораторією хімічних речовин, що відповідають за самопочуття.

Ендорфіни, окситоцин і дофамін впливають на центри задоволення у вашому мозку і створюють відчуття збудження, яке ви відчуваєте в даний момент.

Наслідки також можуть мати тривалий ефект - звичайний секс, як було показано, захищає від депресії, покращуючи наше загальне щастя.

3. Допомагає краще спати

Секс перед сном може покращити якість вашого сну. У чоловіків це спричинене виділенням хімічної речовини, яка називається пролактином, через що вони відразу відчувають розслабленість та втому. У жінок приплив естрогену після сексу може посилити швидкий сон.

Дослідження 2016 року показало, що секс може навіть допомогти людям, які страждають від безсоння, швидше заснути і довше спати.

Секс
Секс
Фото: Shutterstock

4. Покращує тонус інтимних м’язів

Регулярні заняття у спальні підтримують м’язовий тонус та кровотік у "особливих місцях", а у жінок - сприяють природному змащенню. Це не дає сексу ставати болючим, особливо у жінок, які переживають менопаузу.

5. Зменшує біль

Не відмовляйте від сексу, бо у вас болить голова. Виявляється, оргазми можуть вилікувати головний біль, а також менструальні болі, біль у спині та навіть біль при артриті.

Анестезуючим властивостям сексу сприяє виділення ендорфінів, природного аспірину в організмі.

6. Зменшує ризик розвитку раку простати

Рак передміхурової залози (простати) є однією з найбільших загроз для здоров’я чоловіків старше 60 років. Природним способом запобігання цьому може бути більше сексу.

Дослідження, опубліковане в журналі Американської медичної асоціації, показало, що чоловіки, які еякулювали принаймні 21 раз на місяць, рідше хворіли на рак простати. Ця користь для здоров’я може зберігатися десятиліття.

Секс-іграшка
Секс-іграшка
Фото: Shutterstock

7. Знижує артеріальний тиск

Згідно з дослідженнями Університету штату Джорджія в США, регулярний секс може бути таким же ефективним для зниження артеріального тиску, як і прийом ліків.

Заняття сексом може знизити артеріальний тиск на цілих 13 відсотків наступного дня. Але одиночне задоволення не дало такого самого ефекту, тому вам точно потрібен постійний партнер, який допоможе вам отримати цю користь для здоров’я.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше