Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

Зеленський агітує за "Слугу народу" на місцевих виборах за кошти платників податків – КВУ

Читайте по-русски
Під час робочих поїздок президент проводив виступи на фоні банерів із логотипом "Слуги народу" та написом "Зе! місцеві"

Президент України Володимир Зеленський використовує службові поїздки в регіони України для агітації за політичну партію "Слуга народу". Про це йдеться на сторінці Комітету виборців України у Facebook

Як повідомляють у дописі, наявними фактами політичної агітації можуть слугувати фото та відеоматеріали, оприлюднені за результатами регіональних поїздок президента. Також у КВУ вважають, що Зеленський вів приховану агітацію під час робочих поїздок до Херсона та Запоріжжя. 

"Так, 19 серпня під час робочої поїздки В. Зеленського до Запоріжжя та 20 серпня під час поїздки до Херсона на сцені, де виступав президент, були наявні матеріали з ознаками агітаційних, розміщені на користь політичної партії "Слуга народу". В. Зеленський проводив виступ на фоні банерів із логотипом "Слуги народу" та написом "Зе! місцеві"", – мовиться в дописі. 

Зазначається, що президент постійно акцентував на словосполученні "Україна – це ти" – виборчому гаслі "Слуги народу" на місцевих виборах у 2020 році. 

Також разом із президентом до Запоріжжя приїхав у робочих справах і міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. Під час заходу той офіційно представив кандидата від політичної партії "Слуга народу" на виборах запорізького міського голови.

За оцінкою КВУ, такі дії президента та членів Кабінету Міністрів є проявом використання службових повноважень у політичних цілях, мають ознаки політичної корупції та є зловживанням адмінресурсом.

"Враховуючи, що фінансування робочих поїздок президента здійснюється за бюджетні кошти, такі дії також можна розцінювати як прояв прихованої агітації за кошти платників податків", – зазначають у дописі.

За даними Єдиного вебпорталу використання публічних коштів, загалом один регіональний переліт президента коштує майже 250 тис. грн. Усього від початку серпня Державне управління справами перерахувало авіакомпанії "Україна" більш ніж 1 млн грн за перельоти Зеленського без урахування витрачених коштів на охорону та безпеку перших осіб.

Раніше 5.UA розповідав, у яку вартість українцям обходиться дача для Зеленського. Сума сягає майже 3,5 млн грн.  

 

Попередній матеріал
Буданов пояснив, чому Україна не змогла б провести спецоперацію на території Білорусі
Наступний матеріал
Платять за подорожі власною країною: як Польща рятує туристичну галузь від коронакризи
Loading...

З'явилися документи, в яких Україна погоджується на умови Росії щодо Донбасу – Климпуш-Цинцадзе вимагає пояснень Зеленського

"Позиція, як у страуса" – Чийгоз про реакцію української влади на ситуацію в Білорусі

Зеленський посилює авторитаризм в Україні: нардеп про призначення в ОП людей Януковича

День народження Скрябіна: як пам'ять легендарного музиканта вшанували українські артисти – відео

Вимагає зустрічі із Зеленським: міський голова Умані розповів, чому приїхав на Банкову – включення

"Особиста відповідальність Зеленського": Бутусов про випадки переслідування журналістів в Україні