Іванна Климпуш-Цинцадзе
Іванна Климпуш-Цинцадзе Facebook / За Чай.com

З'явилися документи, в яких Україна погоджується на умови Росії щодо Донбасу – Климпуш-Цинцадзе вимагає пояснень Зеленського

  Читайте по-русски
  Нав'язані Росією умови, на які ніби-то погоджується голова української делегації Кравчук, передбачають надання ОРДЛО так званого "особливого статусу" на постійній основі

  Народна депутатка фракції "Європейська солідарність" Іванна Климпуш-Цинцадзе звернулася до президента Зеленського з вимогою підтвердити або спростувати автентичність документів, які пропонує ухвалити Росія на зустрічі зовнішньополітичних радників Нормандської четвірки, що запланована на 28 серпня, а також підтвердити чи спростувати згоду голови української делегації в ТКГ Кравчука звернутися до парламенту, аби він підтримав запропоновані росіянами умови. Про це написала депутатка у Facebook.

  Климпуш-Цинцадзе зауважила, що відповідно до оприлюднених ЗМІ документів, Україна бере на себе зобов'язання скасувати постанову, яка не дозволяє зараз проводити місцеві вибори на окупованих територіях.

  Крім того, вона розповіла, що нав'язані Росією умови, на які ніби-то погоджується голова української делегації Кравчук, передбачають надання ОРДЛО так званого "особливого статусу" на постійній основі, подальше відведення української армії в тил та запровадження так званого "прямого діалогу" між українською владою та керованими з Москви терористами.

  "Виконання бодай одного пункту із вказаних вимог стане початком знищення суверенітету України. Особливо цинічним виглядає процес здачі українського суверенітету у дні, коли Україна відзначає 29 річницю української незалежності. Вимагаю у влади оприлюднити деталі перемовин, які ведуться українською делегацією, а також інструкції/директиви, якими керується голова делегації Кравчук, який, вочевидь, відповідно до своїх повноважень, відображає офіційну позицію чинного президента Зеленського", – наголосила представниця "ЄС".

  Попередній матеріал
  У Швеції зафіксована рекордна за 150 років кількість смертей
  Наступний матеріал
  ФСБ Росії заявила, що зірвала спецоперацію СБУ із захоплення лідера терористів "Л/ДНР"
  Loading...

  Розстріл військових і медиків на сході, кадрові призначення та як опозиція боронитиме мову – "ІнфоВечір"

  Стефанчук проігнорував запитання президента ПА НАТО щодо справ проти Порошенка – Климпуш-Цинцадзе

  Навіщо "слуги" користуються пропагандистськими методичками Кремля – "ІнфоВечір"

  Климпуш-Цинцадзе про вислови Шредера: "Те, що відбувається з психікою, коли отримуєш зарплату від Кремля"

  Як ДБР відбілюється від учорашнього скандалу в Музеї Гончара – "ІнфоВечір"

  Це влізання ще далі головою у петлю – Климпуш-Цинцадзе про створення ТСК через "плівки Деркача"