"Європейська солідарність"
"Європейська солідарність" eurosolidarity.org

Партія "ЄС" отримала членство у Міжнародному демократичному союзі – чому це важливо

  Читайте по-русски
  Міжнародний демократичний союз – це потужна світова платформа правоцентристських партій

  Партія "Європейська Солідарність" отримала членство у Міжнародному демократичному союзі (International Democrat Union). На засіданні членів IDU 29 липня більш як 70 учасників з усього світу одностайно підтримали заявку "ЄС" та надали їй статус Observer Member. Про таке повідомила народна депутатка України, голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі телеканалу "Прямий".

  За її словами, членство в IDU відкриває нові можливості для захисту інтересів України на потужній світовій платформі правоцентристських партій.

  "Загрози для України нікуди не діваються. Це важливо для того, щоб ми далі зміцнювали міжнародну єдність на підтримку України. Оскільки ми бачимо, що владні інституції досить кволо формулюють позицію України. Ми бачимо, що цей режим так званої "тиші" – його дуже суперечливо можна назвати режимом, якого "дотримуються" окупаційні війська Російської Федерації. А Росія в цей час каже, що її там просто немає. Ми це вже давно чули", – нагадала Климпуш-Цинцадзе.

  Вона також додала: "У цей час дуже важливо, щоб на різних щаблях у різні способи, якщо не на державному рівні, то або на політичному, або на парламентському зміцнювалися зв’язки з тими, хто розуміє і відстоює цінності демократії, безпеки, міжнародного права, поваги до прав людини".

  Народна депутатка зазначила, що Міжнародний демократичний союз – це "світова платформа партій, яка відстоює такі цінності, тому для нас важливо бути серед однодумців, які окрім того, що бачать, розуміють і готові підтримувати нас у протидії загрозам, також дуже уважно спостерігають за внутрішньою ситуацією, за тими загрозами, які сьогодні з’явилися для демократії в Україні".

  Члени IDU однозначно називають відкриті проти п’ятого Президента України, волонтерів, військовослужбовців, ветеранів справи політичними переслідуваннями.

  Довідково: Міжнародний демократичний союз – це платформа, яка сприяє розвитку демократії та політиці правоцентристів по всьому світу. Засновниками IDU були прем’єр-міністр Великої Британії Маргарет Тетчер, тодішній віце-президент США Джордж Буш, президент Франції Жак Ширак, канцлер Німеччини Гельмут Коль та багато інших партійних лідерів.

  Наразі до IDU входять більш як 80 партій із понад 60 країн з усього світу. Серед партій-членів: Республіканська партія (США), Християнсько-демократичний союз (Німеччина), Консервативна партія (Велика Британія). Головою організації є колишній прем’єр-міністр Канади Стівен Гарпер. 

  Попередній матеріал
  Над Аляскою зіткнулися літаки – загинули 7 людей
  Наступний матеріал
  Кулеба запросив чільника МЗС Білорусі на зустріч "Люблінського трикутнику"
  Loading...