LG

Технології майбутнього: LG створила гнучкий телевізор – відео

LG

Вартість новинки шокує

Компанія LG представила перший телевізор, який можна згорнути трубочкою під назвою LG Signature OLED TV R, а також оголосила її вартість. Про це йдеться на сайті компанії. 

За словами виробника, тривалість роботи гнучкого OLED-дисплея пристрою, що повністю розгортається за 15 секунд, при 10 ввімкненнях та вимкненнях на день слугуватиме 13 років. 

Окрім гнучкої конструкції, особливістю телевізора є інтегрована акустична система потужністю 100 Вт з підтримкою Dolby Atmos. Новинка також сумісна з технологією потокової трансляції AirPlay 2 і може працювати в режимі line mode, при активації якого з боксу висувається лише частина дисплея для зображення погоди, поточного часу, новин та іншої корисної інформації.

У магазинах розробка з'явиться вже найближчим часом. 

Ціна LG Signature OLED TV R не може не шокувати. За новий телевізор користувач заплатить майже 2,5 мільйона гривень. Розробка представлена у чотирьох варіантах кольору: 

  • чорний,
  • сірий,
  • синій,
  • коричневий.

Раніше LG створила винахід, що запобігає випадінню волосся. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ