Вундеркіндка

14-річна американка виявила спосіб знищення COVID-19 – відео

CNN

Вона застосувала метод скринінгу молекул

14-річна мешканка Техасу Аніка Чебролу розробила ефективну терапію проти COVID-19. Відкриття відбулося в межах конкурсу молодих учених 3M Young Scientist Challenge, пише CNN.

Дівчина застосувала метод детального комп'ютерного скринінгу молекул та виявила молекулу свинцю. За словами Аніки, вона може вибірково поєднуватися з білком вірусу SARS-CoV-2. Дослідження показали, що такий симбіоз допомагає нейтралізувати здатність вірусу проникати в організм людини. 

"Мої спроби знайти сполуку свинцю для зв'язування з білком спайки вірусу SARS-CoV-2 цього літа можуть здатися краплею в морі, але все одно вартують усіх цих зусиль. Від подальшого розвитку цієї молекули буде залежати успіх моїх зусиль", – розповіла Чебролу про своє відкриття. 

Аніка виграла премію та призовий фонд у $25 тисяч. Вона зазначила, що отримати звання найкращого молодого вченого – честь для неї, проте робота ще не закінчена. 

Її наступною метою є співпраця з вченими та дослідниками, які борються за "контроль захворюваності та смертності" внаслідок пандемії.

Раніше 11-річний хлопець вступив на факультет аерокосмічної інженерії. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ