Секретна зброя: як правильно вибрати бюстгальтер, щоб груди були красивими і здоровими

Бюсгальтер — один із найважливіших елементів жіночого гардеробу. Адже від нього залежить не лише зовнішній вигляд і, відповідно, впевненість жінки у собі, а й її самопочуття.

Особливо це актуально для володарок пишних грудей, адже погана підтримка і розподіл ваги можуть спричинити болі у спині, шиї і плечах і погіршити поставу. А неправильно дібраний розмір і форма білизни можуть навіть призвести до виникнення новоутворень в молочній залозі.

20 жовтня відзначається Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози. Це онкозахворювання є найпоширенішим видом раку серед жінок, хоча хворіють на це також і чоловіки (близько 1% від усіх випадків). Щотижня ця хвороба позбавляє життя 110 українців. Але рання діагностика може гарантувати 95% успіху в подоланні страшного захворювання.

На жаль, дуже мало жінок вміють правильно добирати собі білизну. Але є кілька важливий правил, які можуть допомогти впоратися із цим завданням.

Білизна
Білизна
Фото: Shutterstock

Виберіть правильний розмір

Виміряйте обхват під грудьми, потім обхват грудей - за точками, що найбільше  виступають, по лінії сосків. Заміри найкраще проводити у зручній білизні (але не пуш-ап і не мінімайзер). Різниця між цими параметрами дозволить визначити вам об'єм чашки.

Розмір, зазвичай, складається із цифри і літери. Цифра — обхват під грудьми. Літера — об’єм чашки.

Якщо різниця між обхватом грудей і обхватом під грудьми становить:

  • 12 см - розмір чашки А
  • 14 см - розмір чашки B
  • 16 см - розмір чашки C
  • 18 см - розмір чашки D
  • 20 см - розмір чашки E
  • 22 см - розмір чашки F
  • 24 см - розмір чашки G
  • 26 см - розмір чашки H

Врахуйте, що разом зі зміною ваги змінюється і розмір грудей. Якщо ваша вага збільшилась або зменшилась на 3-5 кг, варто дібрати нову білизну.

Білизна
Білизна
Фото: Shutterstock

Під час примірки перевірте, щоб чашечки залишалися гладкими, а краї рівно прилягали до грудей. Якщо чашки трохи пом'яті або відстовбурчуються, то, швидше за все, вам потрібен трохи менший розмір. Якщо груди сильно вивалюються з чашок або ви відчуваєте, що вони сильно затиснуті, підберіть бюстгальтер з чашечками більшого розміру.

Перевірте, чи щільно бюстгальтер прилягає до спини

Задня сторона його має бути розташована паралельно до підлоги. Якщо вона піднята, то бюстгальтер не зможе забезпечити потрібну фіксацію грудей. Тоді варто приміряти білизну із меншим поясом (меншим обхватом під грудьми).

Під час примірки варто застібати бюст на крайні петлі. З часом пояс буде розтягуватися і інші петлі допоможуть забезпечити правильну фіксацію.

Білизна
Білизна
Фото: Shutterstock

При правильному розмірі бретельки не повинні спадати або втискатися в шкіру. Дівчатам з вузькими плечима варто придивитися до моделей з широкою або v-подібною спинкою.

Бюстгальтер має не тільки підтримувати груди, але і піднімати їх. Проведіть простий тест, який допоможе визначити, чи правильно сидить білизна. Знайдіть середину між плечем і ліктем. Саме на цьому рівні має бути найбільш випукла частина грудей. Якщо вона розташована нижче, підтягніть бретельки. Але пам'ятайте: вони не повинні врізатися в плечі і задирати пояс на спині.

Пам’ятайте, що довжину бретельок треба регулювати щодня.

Білизна
Білизна
Фото: Shutterstock

Як правильно вибрати бюстгальтер за розміром і формою грудей

Круглі груди

Для такої форми грудей підходить більшість стилів бюстгальтерів. Ви можете вибрати бюстгальтер на кісточках і з широкими бретелями. Або, наприклад, купуйте зручну модель із закритими чашечками.

Асиметричні груди

У жінок дуже часто одна із грудей більша, ніж інша. Груди можуть не просто мати різний об’єм, але і навіть форму. Для асиметричних грудей підійдуть м'які бюстгальтери push-up або з контурними чашечками.

Конічні груди

Такі груди мають не круглу, а конусоподібну форму. Зазвичай така форма у жінок з невеликим розміром грудей. У такому випадку підійдуть бюстгальтери-топи, push-up, спортивні бра і ліфчики-бандо.

Дуже маленькі груди

Груди невеликого розміру можуть бути трохи витягнутими, тому виглядають ще меншими. Для невеликого бюста підбирайте бюстгальтери з глибоким вирізом, бандо, моделі з контурними чашками або м'які безшовні бюстгальтери.

Дуже великі груди

Для пишногрудих жінок важлива максимальна підтримка. Варто обирати моделі з кісточками і широкими бретелями. Якщо ви хочете візуально зменшити груди, є спеціальні моделі-мінімайзери.

Якщо у вас широка спина і маленькі груди, орієнтуйтеся на розмір чашки. Пояс може бути трохи малуватий — в такому випадку проблему вирішить спеціальний подовжувач застібки (бра-екстендер).

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше