Хуан Амері

Депутат поцілував груди жінки просто під час засідання – відео

@JUANEMILIOAMERI / Twitter

Це показували на величезному екрані

В Аргентині депутат Хуан Еміліо Амері залишився без роботи після того, як поцілував жіночі груди під час засідання конгресу, яке відбувалося по відеозв'язку в Zoom. Про це повідомляє Buenos Aires Times.

47-річний депутат сидів перед камерою, обнімаючи дівчину. В один момент він нахилився й припав губами до її грудей. І це все транслювалося на величезному екрані.

Після того, як ці кадри розійшлися у соцмережах, у конгресі провели голосування і відсторонили чиновника від посади до завершення розслідування інциденту.

Сам Амері виправдався тим, що не думав, що досі перебував на зв'язку з колегами. "Мені дуже соромно, я почуваюся вкрай погано", - сказав він.

Це вже не перший скандал за участю цього депутата. У 2019 аргентинське видання Realpolitik опублікувало статтю, в якій стверджувалося, що Амері зґвалтував 17-річну політичну активістку. Матеріал був заснований на історії дівчини, сам Амері назвав це звинувачення наклепом.

Нещодавно "Дивогляд" розповідав, як у прямому ефірі телепередачі на каналі Fox News оператор випадково перевів камеру на груди ведучої замість її обличчя. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ