Ірина Верещук

Передвиборчі обіцянки: Верещук з'їздила на Троєщину і змінила свою думку про метро

Українська правда

Що ближчі місцеві вибори в Україні, то щедрішими стають обіцянки кандидатів

Кандидатка на посаду міського голови Києва, народна депутатка від Слуги народу Ірина Верещук, яка ще зовсім недавно заявляла, що у будівництві метро на Троєщину немає жодного сенсу, тепер передумала.

В ефірі одного із телеканалів вона з гордістю розповіла, що зараз активно їздить по Києву і одного дня вже о 7-й ранку буле на Троєщині.

"Я сьогодні вранці була на Троєщині. Я хотіла провести експеримент. Подивитися, чи я доїду громадським транспортом. Стала там, де має бути метро, - біля райдержадміністрації. Де би мало виходити метро, там досі ростуть дерева. І спробувала доїхати. Нам автобус помахав хвостом, навіть не зупинився", - поскаржилася депутатка. При цьому вона не уточнила, чи була у тому місці, де вона стояла, зупинка громадського транспорту.

На початку вересня в інтерв'ю журналу "Хмарочос" нардепка заявила: "Людей лише продовжують годувати старими обіцянками на кшталт троєщинської гілки метро, у будівництві якої я не бачу сенсу. Метро на Троєщину — це дорога утопія, на якій, за рахунок міського бюджету, наживатимуться підрядники. Її можна замінити іншими транспортними проєктами, тими ж швидкісними трамваями, як це пропонував Світовий банк". 

Однак Зараз Верещук вже заявляє, що альтернативи для Троєщини не існує: "Я чекала 40 хвилин… Отже, метро на Троєщину має бути. Немає іншого рішення". Вона назвала очільників Києва, які обіцяли побудувати метро на Троєщину, і вирішила пообіцяти те саме.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?v=2657659634547330&extid=Fgyi0n7KSLODoFks"]

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ