Ірина Верещук

"Де розташована Пріорка?": Верещук провалила тест на знання Києва

Кадр із YouTube

Кандидатка на посаду міського голови столиці від "Слуги народу" не змогла відповісти на запитання журналіста

Народна депутатка України від партії "Слуга народу" Ірина Верещук, яка планує поборотися за посаду міського голови Києва, показала свої знання з географії столиці.

Під час зустрічі зі ЗМІ один із журналістів запитав Верещук, як можна доїхати до Пріорки. Замість того, щоб сказати, що вона не знає, де розташований цей житловий масив, депутатка в найкращих традиціях українських політиків почала викручуватися і переводити тему.

"Я не вважаю за потрібне це зараз обговорювати. Я думала, ми все-таки будемо говорити про візію, майбутнє, законодавчі зміни",заявила кандидатка.

Як відомо, Верещук 5 років обіймала посаду міського голови в Раві-Руській на Львівщині, а до Києва переїхала лише кілька років тому.

Пріоркамісцевість на півночі Києва. Межує на півдні з Куренівкою, на заходіз Мостицьким масивом, Вітряними Горами і селищем Шевченка, на півночіз Мінським масивом, на сходіз Оболонню. Основні вулиці ПріоркиАвтозаводська і Вишгородська.

Нагадаємо, нещодавно Верещук відзначилася тим, що дала інтерв'ю секті, яка просуває ідею "об'єднання слов'ян" під головуванням Путіна.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!ПРОКОМЕНТУЙТЕ