Київ

Мама Хорошковського написала у шкількному підручнику, що Київ засновано у 19 ст

Shutterstock

Валерій Хорошковський був одним із кандидатів на пост прем'єра у 2020 році

В одному з підручників для молодших класів українських шкіл знайшли статтю, у якій зазначено, що Київ, разом з усіма своїми визначними пам'ятками, був заснований у 19 столітті. Фото зі сторінкою підручника виклав у Facebook Володимир Людмирський.

"Багато в Україні міст – великих і малих, молодих і старовинних. Одним із таких старовинних міст є Київ – столиця України. Це давнє місто, засноване ще в 19 столітті. Софійський собор, Києво-Печерська лавра – пам’ятки тих часів", – ідеться у статті, яку написала Ольга Хорошковська, доктор педадогічних наук, співробітниця Інституту педагогіки, володарка Державних премій у сфері освіти та, за сумісництвом, мама бізнесмена Валерія Хорошковського.

Хорошковський — колишній топ-чиновник часів Януковича. Він був віце-прем'єр-міністром України, міністром фінансів, головою Служби безпеки України у 2010-2012 роках та головою Державної митної служби України у 2007-2009 роках. У ЗМІ також повідомлялося, що Офіс президента Зеленського розглядав його кандидатуру на посаду прем’єр-міністра України у 2020 році.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ