Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Скріншот відео

Сказав і НЕ зробив: як Зеленський ігнорує свої передвиборчі обіцянки – "Спостерігач"

Читайте по-русски
Останнім часом влада почала атаку на антикорупційні органи – НАБУ та САП, вказують розслідувачі

Проєкт журналістських розслідувань "Спостерігач" вирішив проаналізувати виконання передвиборчих обіцянок президента Володимира Зеленського і встановив – більшість не виконано. Або навіть – зроблено з точністю до навпаки.

Переважно це стосується користування президентом державними привілеями – державною дачею, кортежами та літаками ДУС. Також у свіжому випуску "Спостерігача" йдеться про те, як Зеленський всупереч обіцянкам про "нові" обличчя – замінює їх кадрами часів Януковича.

Основна ж обіцянка кандидата у президенти Володимира Зеленського стосувалася боротьби з корупцією. У зв'язку з цим "Спостерігач" проаналізував кейс нардепа від "Слуги народу" Олександра Юрченка, якого напередодні НАБУ звинуватила в отриманні хабаря.

Офіс президента намагається подати це, як "виняток", але з плівок НАБУ зрозуміло – йдеться про масове явище в середовищі президентської партії. Також "Спостерігач" нагадує, що останнім часом влада почала атаку на антикорупційні органи – НАБУ та САП.

Спочатку Конституційний Суд визнав неконституційним призначення директора бюро Артема Ситника, а відтак – окремі положення закону про НАБУ. Далі більше – Верховна рада з третьої спроби проштовхнула дуже сумнівний список комісії з обрання нового антикорупційного прокурора.

Для чого це робиться – зрозуміло. Щоб у разі потреби вигороджувати своїх і переслідувати  опонентів.

У Європарламенті уже відреагували на останні події з приводу "недосвідчених кандидатів, яким бракує доброчесності". Пригрозили припиненням надання фінансової допомоги і що найприкріше – скасуванням безвізового режиму.

Дивіться також: Реванш: люди Януковича в Офісі Зеленського та російські наративи про події Майдану – "Спостерігач"

Попередній матеріал
"World Cleanup Day": Львів долучився до Всесвітнього дня прибирання
Наступний матеріал
Київ має бути взірцем безбар'єрності та інклюзії, але поки що суттєво відстає – Марина Порошенко
Loading...