World Cleanup Day у Львові
World Cleanup Day у Львові 5 канал

"World Cleanup Day": Львів долучився до Всесвітнього дня прибирання

Читайте по-русски
За кілька годин від сміття очистили 10 парків

Причепурити місто до всесвітнього дня прибирання вирішили мешканці Львова. Навести лад зголосилися близько сотні людей. Долучилися і місцеві спортсмени, передає "5 канал".

За кілька годин від сміття очистили 10 парків. На кожній локації, активісти збирали повні пакети непотребу. Сміття – сортували. В Україні, велике прибирання провели 5-й рік поспіль, щоб покращити екологічну ситуацію.

Організатори закликають долучатися до акції усіх. Необов'язково приходити на групове прибирання. Можна прибрати сміття навіть дорогою до магазину чи на роботу. Побачивши на вулиці засмічене місце, потрібно його сфотографувати "до" та "після", прибирати непотріб та виставити світлини у соцмережі з хештегом #worldcleanupday. Зібране сміття варто викинути у спеціально відведеному місці.

"Я пишаюся тим, що долучилося так багато людей. Це об'єднує і показує людям наочно, скільки сміття всюди є. Тому, це повчальний момент", – зазначила мешканка Львова Віра Передій.

"Це є важливо, слідкувати за нашим довкіллям, тримати все в чистоті. І нині такий день, увесь світ прибирає і ми вирішили долучитися, хоча би сьогодні по-можливості", – додав львів'янин Сергій Гончук.

Як повідомляв 5.UA, львівські IT-фахівці розробили мобільний додаток для боротьби зі сміттям.

Попередній матеріал
Разумков: Внесення змін до постанови про місцеві вибори може зробити їх незаконними
Наступний матеріал
Сказав і НЕ зробив: як Зеленський ігнорує свої передвиборчі обіцянки – "Спостерігач"
Loading...