Дмитро Разумков у Верховній Раді
Дмитро Разумков у Верховній Раді 5 канал

Разумков: Внесення змін до постанови про місцеві вибори може зробити їх незаконними

Читайте по-русски
За словами нардепа Качури – близько 70% однопартійців схиляються до внесення змін у документ

Внесення змін у постанову про місцеві вибори щодо голосування на тимчасово окупованих територіях поставить під сумнів легітимність волевиявлення на іншій території країни. Про це спікер парламенту Дмитро Разумков повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24".

Так само, за його словами, неможливо скасувати у постанові пункт щодо виборів в ОРДЛО. Організація голосування на окупованій частині Сходу країни є дев'ятим пунктом Мінських угод, проте попередні вісім повністю не виконані.

Водночас автор змін до постанови, нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура, в ефірі телеканалу повідомив, що близько 70% його однопартійців схиляються до того, аби підтримати зміни до документу. З його слів, вирішили це після виступу у Раді першого заступника голови української делегації у Тристоронній контактній групі Олексія Резнікова та глави Офісу президента Андрія Єрмака.

"Постанова ніяк не пов'язана з Мінськими угодами. Її можна по-різному трактувати, але вибори згідно з Мінськими угодами – це дев'яти пункт. Я не впевнений, що ми сьогодні можемо говорити, що в повному обсязі виконані вісім попередніх. Тому зараз говорити, що постанова чомусь, комусь заважає, м'яко кажучи, не зовсім коректно… Сьогодні вносити будь-які зміни до цієї постанови – це піддати сумніву легітимність проведення виборів на всій території держави. Не конкретній області, а всій державі. Тому що це суперечитиме чинному законодавству", – заявив Разумков.

Як повідомляв 5.UA, раніше Арахамія заявив, що "слугам" вигідніше програти місцеві вибори.

Попередній матеріал
Там, де народжуються "Ани": чи відродиться на "Антонові" серійне виробництво – "Невигадані історії"
Наступний матеріал
"World Cleanup Day": Львів долучився до Всесвітнього дня прибирання
Loading...