Андрій Пальчевський

"Де ж мені бути, як не на смітнику": у мережі висміяли дивне відео Пальчевського

https://rubryka.com/

Що ближчі вибори, то цікавіше

До місцевих виборів в Україні залишився місяць. І кандидати активно використовують усі методи, щоб переконати електорат, за кого треба голосувати.

І поки кандидатка на посаду міського голови Києва Ірина Верещук записує відосики у TikTok, її майбутній суперник, підприємець Андрій Пальчевський, ходить по смітниках.

Користувач Twitter Yevgeniy Mudzhyri помітив цікавий фрагмент в одному із відео Пальчевського і зробив із нього мем. І, варто визнати, вийшло справді  смішно.

"Андрій Пальчевський з вами. Де ж іще мені зараз бути, як не на цьому смітнику"

Андрій Пальчевський лідер партії "Перемога Пальчевського". Він колишній кадровий радянський військовий і бізнесмен. Саме Пальчевський є власником клініки "Євролаб", у якій Володимир Зеленський здавав аналізи перед президентськими виборами. Нещодавно в інтерв'ю телеканалу, наближеному до Віктора Медведчука, він розповів, що у його лабораторії досі зберігається пробірка з аналізами чинного президента і будь-якої миті він може відправити цей зразок на повторний аналіз.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA –сайт, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ