Коля Лукашенко

Коля Лукашенко переїхав до Москви під чужим іменем – ЗМІ

glavcom.ua

Він забрав документи з білоруського ліцею, який засудив жорстокі дії силовиків

Син білоруського диктатора Олександра Лукашенка Микола переїхав до Москви і буде там навчатися під вигаданим іменем. Про це у четвер, 17 серпня, стало відомо російським ЗМІ.

Раніше у Білоруському державному університеті (БДУ) повідомили, що 16-річний Микола Лукашенко, який вступив до них у травні, забрав свої документи із ВНЗ. Це сталося після того, як ліцей БДУ засудив насилля і жорстокі дії силовиків щодо протестувальників.

"Мабуть, вирішили, що погане ставлення викладачів до Лукашенка буде перенесено на його сина. Тому Коля забрав документи і навчатиметься в Москві", - заявив екс-президент Національної академії наук Білорусі Олександр Войтович.

Він також розповів журналістам, що від знайомих "у сфері освіти" йому стало відомо, що Коля Лукашенко навчатиметься у гімназії при Московському державному університеті.

Окрім того, колишній співробітник КДБ повідомив ЗМІ, що сина Лукашенка "переправили до Москви цілком таємно" і спершу поселили в посольстві. Джерело також повідомило, що "Коля навчатиметься під вигаданим прізвищем. І принаймні перший час - дистанційно".

У Білорусі вже понад місяць не вщухають акції протесту і страйки, які почалися після президентських виборів 9 серпня, на яких, за версією ЦВК, перемогу з результатом 80,1% голосів здобув Олександр Лукашенко. Одразу після виборів у Білорусі був заблокований Інтернет, силовики у розгоні демонстрантів виявляли безпрецедентну жорстокість.

Раніше Європейський Союз заявив, що не визнає легітимність президента Білорусі Олександра Лукашенка. Окрім того у ЄС повідомили, що готують санкції проти 40 білоруських політиків.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ