Лукашенко з автоматом, мем

Лукашенко знову з'явився з автоматом і одразу став мемом

фото із соцмереж

Білоруси вирішили прикрасити фото зі своїм диктатором і додати йому цікавих деталей

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко знову похизувався бронежилетом і автоматом. Однак білорусів його грізний вигляд не надто налякав і вони одразу перетворили свого диктатора на героя мемів.

Новий знімок зробила і надіслала російським ЗМІ прессекретар Лукашенка Наталія Ейсмонт у відповідь на питання про його місцезнаходження. Як і тиждень тому, політик зображений на фоні Палацу Незалежності.

Користувачі мережі вирішили удосконалити це фото і додали до нього багато цікавих деталей. Наприклад, валізи в руках, як натяк на те, що "бацька" збирається тікати з країни, або мішки з картоплею.

Нагадаємо, 23 серпня в мережі з'явилося відео, як Лукашенко виходить із гелікоптера. При цьому він був одягнений у бронежилет та тримав у руках автомат. Тоді зі зброєю в руках був помічений також 15-річний син білоруського диктатора Микола.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ