Чак Норріс

"Коли я ріжу цибулю, вона плаче": на популярному сервісі з'явилося відеозвернення Чака Норріса до Лукашенка

відкриті джерела

На записі актор пообіцяв змусити плакати білоруського президента, якщо той не припинить робити те, що робить зараз

Легендарний американський актор Чак Норріс звернувся до чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка і пообіцяв змусити його заплакати. Відповідний ролик був розміщений на сервісі Cameo та в YouTube.

"Я хотів би сказати кілька слів Саші на прізвисько "Саша нуль відсотків" і "Містер тарган". Ти знаєш, коли я ріжу цибулю, плачу не я, а цибуля. Тому якщо ти не припиниш робити те, що зараз робиш, я приїду в одну з твоїх резиденцій і змушу тебе плакати", – говорить актор.

Cameo – платформа, за допомогою якої за певну плату всі охочі можуть записати відео зі знаменитістю, яка прочитає замовлений текст. Раніше білоруські опозиціонери вже використовували цей сервіс: актор Елайджа Вуд записав відео на підтримку незареєстрованого кандидата у президенти Білорусі Віктора Бабарико.

Незабаром після публікації відео Чак Норріс, вочевидь, зрозумів, до якого саме Саші звертався і на YouTube цей ролик заблокували на вимогу користувача Chuck Norris. Та запис уже встигли поширити деякі інші канали.

Як відомо, у Білорусі від 9 серпня не припиняються масові акції протесту проти масштабних фальсифікацій на виборах. Білоруські силовики жорстко придушують протести, застосовуючи гумові кулі та світлошумові гранати. За кілька днів було арештовано майже 7 тисяч людей, сотні отримали травми то поранення. При цьому значна частина затриманих навіть не виходила на протести – омонівці схоплювали людей, які просто проходили по вулиці або їхали в машині.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!


ПРОКОМЕНТУЙТЕ