Пожежники з США

Нетиповий працівник: у США на роботу влаштували робота-пожежника – відео

engadget.com

Вартість машини сягає $272 тис

У Лос-Анджелесі пожежники почали використовувати спеціального робота Thermite RS3, якого призначено для роботи безпосередньо в загонах рятувальників. Про це пише Engadget

Щороку в країні фіксується близько 1,4 млн пожеж. За дев'ять років роботи при виконанні свого обов'язку в США загинуло понад 800 професійних рятувальників. Саме тому машини можуть дійсно допомогти вогнеборцям у виконанні небезпечних завдань.

Вага Thermite RS3 складає 1360 кг та має невеликі габарити, що дозволяє йому проходити через отвір для дверей. Він може пробити прохід через стіну, а також здатен випустити 9500 л води та піни за хвилину. Конструкція машини дозволяє йому направляти струмінь майже в будь-яку сторону. Він також може працювати в автономному режимі до 20 годин і підійматися на схил до 70 градусів.

Ціна Thermite RS3 стартує від $272 тисяч. Пожежники вже провели перші тестування, під час яких він показав себе з кращої сторони. Машина схожа на танк, що дозволяє йому пройти в недоступні для людей ділянки. Якщо Thermite RS3 доведе свою ефективність, у США може з'явитися набагато більше роботів-пожежників.

Раніше у США створили дронів-пожежників. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ