Фастфуд

Учені створили робота, що самостійно готує 19 страв – відео

відкриті джерела

Роботизований маніпулятор можна придбати за $30 тисяч

Компанія з виробництва робототехніки Miso Robotics презентувала робота Flippy, здатного виконувати функції кухаря. Він вміє готувати 19 простих страв та придатний до застосування у закладах швидкого харчування. Про це повідомляє ZDNet.

"Ми із захопленням анонсуємо вихід на глобальний ринок робота Flippy. Він надходить у продаж в розпал пандемії і підтримує приготування 19 різних страв, зокрема картоплі фрі і бургерів зі штучного м'яса Impossible Burger", – розповів виконавчий директор компанії Miso Robotics Майк Белл.

 Зазначається, що вперше робота презентували ще у січні 2020 року. Однак той не став надто відомим через пандемію COVID-19. 

"Miso Robotics впевнена, що цей попит забезпечить успіх і спростить автоматизацію галузі, яка потребує не тільки відновлення, але і прискорення зростання", – зазначив Майк Белл.

Робота можна прикріпити до стелі. Він самостійно визначає температуру продукту, час приготування страви та класифікує нові продукти із налаштуванням необхідних пропорцій. 

"Швидкість приготування маніпулятора – 150 котлет для бургерів на годину, а 19 заявлених страв входять до стандартного фастфуд-меню, на зразок картоплі фрі і айдахо, а також сюди входить одну незвична страва – штучне м'ясо Impossible Burger", – розповіла компанія-розробник.

Вартість встановлення робота $30 тисяч. Програмне забезпечення маніпулятора придбати неможливо – клієнтам компанії потрібно щомісяця сплачувати $1,5 тисячі за оренду. 

Наразі відомо, що Flippy уже схвалений NSF International – незалежною глобальною організацією, яка сертифікує продукти і вироби, призначені для приготування їжі та напоїв.

Раніше у Японії створили робота-офіціанта зі штучним інтелектом.   

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ