Сенсор

Учені створили сенсор, що друкується на шкірі людини

http://newatlas.com

У майбутньому його можна використовувати для виявлення симптомів COVID-19

Учені з Університету штату Пенсільванії винайшли сенсор, який можна друкувати на людській шкірі. Про це пише New Atlas.

За словами науковців, завдяки сенсору можна буде вимірювати температуру тіла та рівень кисню в крові людини. Після процедури з вимірювання сам сенсор можна просто змити гарячою водою.

"Видалення сенсора не пошкоджує шкіру. Це особливо важливо для людей з чутливою шкірою, зокрема похилого віку та дітей", – розповідає науковець Гуанію Ченг.

Для реалізації самого сенсора дослідники створили суміш з полівінілового спирту та карбонату кальцію, які відповідно знаходяться у масках для очищення обличчя та шкаралупі курячих яєць.

Після нанесення цієї суміші на частині тіла друкується тонкий металевий візерунок. Згодом його підсушують повітродувним пристроєм. Завдяки цим маніпуляціям людина не відчуває болю. 

Група вчених розраховує покращити друк сенсора настільки, аби той у майбутньому також міг відстежувати симптоми коронавірусу в людей. 

Раніше LG створила винахід, що допомагає усунути випадіння волосся. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ