Google

Google створила функцію, що виявляє "підозрілі звуки" у будинку – відео

Shutterstock

Функція є оновленням вже наявної функції Live Transcribe

Компанія Google створила нову функцію для смартфонів на базі Android, що фіксує "підозрілі звуки" вдома у користувача. Про це пише Independent.

У компанії обґрунтовують оновлення тим, що воно допоможе сповіщати людей, які мають вади слуху, про процеси, що відбуваються навколо.  

Функція – оновлення для вже наявної функції Live Transcribe. Вона автоматично записує звуки, які фіксує смартфон.Наприклад, димові або пожежні сигналізації, а також більш побутові – крики немовлят, гавкіт собак та стукіт у двері. 

Після фіксації звуку користувач отримує сповіщення про подію за допомогою спалаху камери або вібрації. 

Функція також дозволяє користувачам прокручувати попередні події дня, повторюючи всі звуки, які смартфон виявив протягом останніх кількох годин. 

"Це показує, коли і як довго тривав звук, щоб краще зрозуміти його важливість. Якщо ваш пес гарчав через сирену, яку до цього було чути протягом 10 хвилин, ви зможете побачити це", – розповідають у Google.

Раніше Google повідомила, що спільно з Orange створять смартфон за $30. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ