Смартфон

"Скріншот" звуку і швидкі налаштування: що нового у ОС Android 11

iPhones.ru

Нова операційна система має низку цікавих змін, однак поки вони доступні не для всіх

Корпорація Google випустила фінальну версію операційної системи для смартфонів Android 11. Про це повідомляється на офіційному сайті ОС.

В першу чергу це оновлення стане доступним для смартфонів Pixel, OnePlus, Xiaomi, Oppo і Realme, а в подальшому з'явиться на пристроях інших брендів.

Нова версія Android включає в себе ряд оновлень, які стосуються обміну повідомленнями між користувачами, питань конфіденційності та контролю над управлінням гаджетів.

У компанії повідомили, що на девайсах стали доступні нові повідомлення для чатів з месенджерів, що дозволяють листуватися з користувачами прямо з екрану блокування пристрою. Також з'явилася можливість виділення конкретних чатів, щоб вони відображалися поверх інших листувань і додатків.

Тепер користувачам буде доступна функція запису екрану з захопленням звуку з мікрофона або безпосередньо з пристрою.

Елементи управління мультимедіа були перенесені з розділу повідомлень на панель швидких налаштувань для більш комфортного вибору джерела аудіо і відео при відтворенні контенту. Окрім того, телефони на базі Android 11 стали підтримувати бездротове підключення до платформи Android Auto.

В компанії змінили налаштування конфіденційності. Зокрема, користувач може налаштувати, які програми мають доступ до камери, мікрофона, розташування пристрою. Якщо користувач тривалий час не відкриває певний додаток, то настройки дозволів скидаються.

Деякі нові функції ОС стануть ексклюзивними для фірмових смартфонів Google - Pixel. У їх числі - можливість легко знайти своїх друзів, які вирішили поділитися своїм місцем розташування, за допомогою Google Maps в режимі доповненої реальності, "розумні" підказки відповідей при спілкуванні в чатах, а також ситуативні рекомендації додатків, засновані на дії користувача.

Детальніше про усі зміни і оновлення можна прочитати на сайті компанії.

Нагадаємо, у червні в Goole повідомили, що персональні дані користувачів будуть видалятися автоматично.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ